ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

  Мрію , щоби життя людей у рідному місті відповідало європейським стандартам

  Сьогодні Україна стоїть на порозі великих викликів і від того, як ці виклики будуть сприйняті і ким саме, залежить наше з вами майбутнє.
  Головний інструмент позитивних змін – ми з вами! Тільки ми здатні зробити рідну країну такою, в якій нам хочеться жити! Аби це виконати, ми маємо бути об’єднаними, єдиними у своїх прагненнях та діях!
  У своєму житті завжди стояв і стою на позиції правди, порядності, патріотизму, створив власну справу та досяг у ній успіхів.
  Будучи депутатом обласної Ради , постійно займався вирішенням болючих питань області та міської громади, намагався допомогти кожному, хто цього потребував.
  Не стою остронь громадсько-політичного життя країни, області та рідного міста, займаюся благодійництвом.
  Моя передвиборна програма не містить політичного змісту - все, що я робив та роблю для рідного міста – є моїми переконаннями, тим, чим я живу, не залежно від депутатства. Тому й програмні цілі виклав саме як план своїх дій в покращенні житті громади та виборців, яким завжди служу вірою та правдою,з честю виконуючи свої обіцянки.

  Маю на меті:

1. Сумлінно та ефективно виконувати свої обов’язки на благо області та міста.
2. Відстоювати та забезпечувати інтереси жителів нашого міста у Вінницькій обласні Раді.
2. Залучати кошти обласного бюджету на організацію та забезпечення благоустрою Могилева-Подільського.
3. Проводити лобіювання інвестиційних надходжень до Вінниччини та Могилева-Подільського з метою розбудови нашого краю, створення робочих місць та підвищення добробуту кожного.
4. Постійно проводити прийом громадян і працювати разом з громадою на розбудову області та міста.
5. Звітувати та інформувати громаду про свою діяльність у обласній Раді на своїй офіційній інтернет-сторінці, через зустрічі в трудових колективах, громадських організаціях, виступи в місцевих та обласних засобах масової інформації. 6. Провести реконструкцію скверу по вулиці Київській, що біля Будинку культури (2016 р).
7. Розпочати будівництво міської двоярусної рятувальної станції за сучасними стандартами (2016-2017 р.р.).
8. Прокласти асфальтне покриття по вулиці Полковій (2016 рік).
9. Взяти участь в будівництві Майдану Шани на честь полеглих в зоні АТО земляків та героїв Небесної сотні, збудувати фонтан при вході до Майдану.
10. В 2017 році провести реконструкцію шляхового покриття та облаштування центральної частини міста, від розважального закладу «Степу» до «Карамболю».
11. В 2018 році розпочати будівництво міської набережної, з укріпленням берегів р.Дністер.
  Всі вищевикладені проекти з благоустрою міста планую виконати за кошти Кондитерського Дому «Вацак»,які я спрямовую (як і раніше) на добробут міста та його мешканців.
  Мрію про те, щоб життя людей у рідному місті відповідало європейським стандартам, щоб вони мали впевненість у завтрашньому дні. І ці мрії втілюю в життя.

ГЕННАДІЙ ВАЦАК

_______________Архів публікацій_______________