Друк
Перегляди: 1683

 «Здійсни мрію» - так називається соціальна програма, започаткована депутатом Вінницької обласної ради Геннадієм Вацаком. «Здійсни мрію» містить комплекс благодійних заходів з метою привернути увагу суспільства та громадян до проблем окремих груп населення, особливо дітям, допомоги потребуючим громадянам, культивації та підтримки традиції благодійності, милосердя, допомоги ближньому.
Соціальна програма стартує з організації для дітей Могилева-Подільського свята відпочинку та розваг, поїздки до аквапарку «7 Океан» міста Хмельницького.

7 океан

«7 Океан» - це океан різноманітних розваг для дітей з 8 водними гірками, ігровим басейном, 3 джакузі, 3 фінськими саунами, скелодромом та різними атракціонами. Ще більше неймовірних вражень та крутого відриву діти отримають і в розважальному центрі “JOY LAND”, де на них чекають батутна арена, автодром, дзеркальний лабіринт, джампінг, XD кінотеатр та більше 40 ігрових автоматів.
20 січня за сприянням депутата розважальний центр вже відвідала перша група дітей учасників АТО. Наступна група в складі дітей з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей працівників Кондитерського Дому «Вацак» відправиться 26 січня. Інші групи відвідають хмельницький аквапарк за тиждень. В супроводі групи дорослі вихователі та медпрацівник.
Перебування дітей протягом цілого дня, розважальна програма та харчування здійснюється за рахунок мецената.
Діти здійснюють свої мрії побувати в казці та відпочити влітку серед зими!

7 океан17 океан27 океан головна7 океан37 океан47 океан57 океан6