Друк
Перегляди: 754

 Могилів-Подільський прикордонний загін – один з кращих органів охорони кордону Державної прикордонної служби України. Його здобутки та героїчні подвиги золотими буквами вписані в Книгу історії Прикордонного Відомства. За словами начальника прикордонного загону полковника Юрія Василика: «Для нас охорона кордону є справою великої ваги та честі, і ми докладаємо усіх зусиль, щоб оправдати довіру Батьківщини та її народу. Однак, без допомоги та підтримки небайдужих людей - керівників органів державної влади, меценатів та волонтерів ми б не мали того, що сьогодні маємо: нової військової техніки, сучасного обладнання та засобів охорони кордону, оновлених інфраструктурних об’єктів, підрозділів охорони кордону та багато іншого. Ми повсякчас пам’ятаємо внесок цих людей у загальнонародну справу охорони кордону і намагаємося бути вдячними. Так, за активну підтримку прикордонного загону, сприяння у охороні державного рубежу Відомчими відзнаками нагороджено Голову Обласної державної адміністрації Валерія Коровія, міського голову Петра Бровка, керівника райдержадміністрації Олега Китасюка, волонтерів Анжелу »
21 грудня відзнакою начальника Могилів-Подільського загону було нагороджено відомого у нашому прикордонному краї мецената, директора Кондитерського дому «Вацак», депутата Вінницької Обласної ради Геннадія Вацака. На рахунку цієї шляхетної людини чимало добрих справ, у числі яких підтримка родин загиблих прикордонників, новозбудований дитячий ігровий майданчик для дітей охоронців кордону, сприяння у відновленні медико-санітарної частини загону та інше. А напередодні Новорічно-Різдвяних свят Кондитерський дім «Вацак» порадував дітей вартових кордону подарунками та різноманітними солодощами.unnamed 1.jpg вацunnamed 2
«Ми щиро вдячні за таку увагу, - зауважує командир загону Юрій Василик. - Подарунки принесли малечі радість та задоволення, а це – найголовніше. Адже, діти мають бути щасливими не завтра, чи у інший день, а саме сьогодні. Дякуючи за благодійність, ми бажаємо усім небайдужим людям наснаги та благословення на добрі справи, які несуть у цей світ любов, добро та віру у краще!».

Прес-секретар прикордонного загону Людмила Катеринич