Друк
Перегляди: 437

 Місяць тому в Могилеві-Подільському мною був ініційований міський конкурс серед школярів під назвою «День англійської мови». Дізнавшись про мовознавчий проект, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Вінницької академії неперервної освіти Олена Герасімова запропонувала мені продовжити починання і спрямувати його на підтримку обдарованих дітей усієї Вінницької області.І от сьогодні,14 грудня , на базі комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» за моєї підтримки був проведений обласний етап конкурсу для знавців англійської мови «Spelling Bee».

Це аналог відомого американського конкурсу, суть якого полягає в тому, що дітям дають слово, яке вони повинні назвати по літерах. Такі орфографічні конкурси спонукають дітей читати, сприяють розширенню словникового запасу іноземної мови. Перемагає в конкурсі той, хто більше всіх правильно вимовить слова по літерах. До Вінниці на конкурс приїхав 61 школяр - переможці міських та районних етапів змагань. Визначали кращого знавця англійської мови у трьох номінаціях: 5-6 класи, 7-9 класи та 10-11 класи.

к4к2к1к3

Хочу відзначити високий рівень підготовки учасників змагань, приємно було спостерігати за «битвою інтелектуалів». Впродовж усього конкурсу я перевіряв й власні знання англійської мови, яку посилено вивчаю вже ось як 2 роки, бо переконаний, що чим більше сучасна людина знає мов, тим більше в неї можливостей для комунікації та розвитку. Переможцями стали ті, хто був більш уважним та мав найшвидшу реакцію. Шкода , що могилівчани не потрапили до когорти призерів, однак, переконаний, що всі, хто брав участь у обласному конкурсі, -  є переможцями!

к5к6

Всі учасники отримали солодкі подарунки від Кондитерського Дому «Вацак», а шість володарів перших та других місць ще й матеріальне заохочення від мене (1-а премія – 1000 грн, друга – 800 грн) разом зі смачним тортиком Кондитерського Дому "Вацак". Окремо відзначив трійку школярів, яким до перемоги не вистачило дещиці, вони також отримали по 500 гривень.
Ми продовжимо співпрацю з Вінницькою академією неперервної освіти - наступний конкурс , більш ширшого формату, відбудеться вже в квітні наступного року.

к7к8к9к10к11к12