Друк
Перегляди: 476

З 8 по 11 листопада в Києві проходив фінальний етап освітнього проекту «Відкривай Україну»,в якому взяла участь команда «Діамант» ліцеїстів Могилів-Подільського НВК№4 – ліцею . Могилівчани ,як переможці обласного етапу, представляли в столиці всю Вінницьку область. З-поміж 24 команд-учасниць ( по кожній з області), вони стали володарями третього місця у своїй підгрупі. Вітаю «діамантівців» з яскравим виступом та перемогою!

Відкривай 1

Одразу по приїзду з Києва, запросив команду разом з координатором Юлією Ягольницькою та директором НВК Андрієм Горобцем на чай з солодощами. Діти наперебій ділилася враженнями від участі в фестивалі, демонстрували відзняті світлини з головними моментами ігротехніки, підсумовували отримані навички, розповідали про свою ідею з лежачим кінотеатром під назвою "Морські котики" ,з якою так яскраво себе зарекомендували на всю Україну та стали улюбленцями публіки.

Діамант1Діамант2Діамант3діамант4діамант5

За чашкою чаю продукувалися новаторські ідеї. Аби вони почерпнули для себе щось нове, порадив їм поцікавитися інформацією про Футуроскоп - французький парк фантастики та сучасного кіно, на території якого діє багато сферичних кінотеатрів та атракціонів. Про цей парк розваг я дізнався від свого молодшого сина. Думаю, що приблизно щось подібне вони й мали на увазі, подаючи ідею кінотеатру. Можливо, звідти й візьмуть щось нове і використають для реалізації своєї ідеї. Це прекрасно мати свій молодіжний центр дозвілля з кінотеатром , проте  іде повинна бути реалістичною,аби мала життя та продовження.Тож як це виконати - розмірковували спільно:діти й дорослі.

Приємно було спілкуватися з молоддю,яка прагне чогось досягти. За такими – майбутнє України!

Здіамант7