1 vacak spartakЗ моменту заснування спортивний клуб з кікбоксингу «Спартак – Вацак» виховав 7 чемпіонів України. І це лише за 6 років діяльності!
Правильна стратегія та чітко визначений курс ще з початку заснування визначили подальшу результативну діяльність клубу. « Мета, яка була поставлена перед нами президентом клубу Геннадієм Вацаком, – не просто навчити дітей техніці та правилам кікбоксингу, а шліфувати отримані вміння та навички у реальній професійній боротьбі. Саме там формується спортивний хист та вдосконалюються вміння», - пояснює причини успіху головний тренер клубу Євген Вандьо.

З моменту заснування спортивний клуб з кікбоксингу «Спартак – Вацак» виховав 7 чемпіонів України. І це лише за 6 років діяльності!

Правильна стратегія та чітко визначений курс ще з початку заснування визначили подальшу результативну діяльність клубу. « Мета, яка була поставлена перед нами президентом клубу Геннадієм Вацаком, – не просто навчити дітей техніці та правилам кікбоксингу, а шліфувати отримані вміння та навички у реальній професійній боротьбі. Саме там формується спортивний хист та вдосконалюються вміння», - пояснює причини успіху головний тренер клубу Євген Вандьо.За плечима президента клубу, депутата обласної ради Геннадія Вацака спортивна кар’єра, тож він добре розуміється на тому, що важливо для спортсмена. Завдячуючи його фінансовій підтримці, в Могилеві-Подільському так стрімко розвивається цей оригінальний та благородний вид спорт, який доступний кожній здоровій людині, незалежно від віку та статі. Молоді спортсмени отримали той старт, якого інші не мають: спортивну базу, фінансові можливості та професійний ріст через участь у змаганнях високого рівня.
Багато в чому результат людини, що приходить в зал, залежить від тренера. «Уроки з кікбоксингу, я впевнений, повинні мати правильну подачу», щоб вихованець не тільки загартовував фізичну форму, а й формувався як особистість,- розповідає президент обласної федерації з кікбоксингу та СК «Спартак - Вацак» Геннадій Вацак. – Тренер Євген Вандьо, якому я довірив керувати клубом, саме такий «правильний» тренер, який не лише дає фахову підготовку хлопцям та дівчатам, а й гартує їхній характер. Саме завдяки професійній майстерності та вчительській харизмі Євгена наші вихованці досягають високих результатів.»
2 vacak spartakПершим та знаковим виходом на професійну арену для вихованців клубу «Спартак-Вацак» став харківський Чемпіонат України з кікбоксингу серії WAKO (2010 р.). І одразу перемога: Олександр Вонсович привіз додому чемпіонський титул, він перший з могилівчан, хто отримав звання кандидата в майстри спорту з кікбоксингу. Інший спортсмен клубу, Сергій Лисак, виборов 1-е призове місце Чемпіонату.
Того ж знакового 2010-го «граючий тренер» клубу Василь Кулівар став бронзовим призером Кубку України з кікбоксингу.
В 2011 –му створюється з центром в Могилеві-Подільському обласна Федерація кікбоксингу, президентом якої одноголосно було обрано Геннадія Вацака.
Отримавши такий потужний старт, тренери СК «Спартак- Вацак» разом зі своїми вихованцями стали ще більш наполегливо готуватися до спортивних змагань, адже там загартовуються чемпіони.
На Всеукраїнський турнір серед молоді «Кімерія» тренерська команда СК «Спартак-Вацак» повезла спортсменів старшої групи, які показували найкращі результати. І не прогадали: Валерія Заводій та Леонід Сівницький здобули престижне «золото» турніру. Одразу за «Кімерією» був Кубок ДЮСШ, де кікбоксери з Могилева-Подільського також привезли додому золоті медалі, це- Вадим Вознюк, Діана Фомінова, Валерія Заводій та Микита Пасічник.
2013-й рік став найуспішнішим в карєрі молодої та талановитої вихованки Євгена Вандьо Валерії Заводій, яка, потужно стартувавши на «Кімерії», продовжила свій яскравий похід за чемпіонством. Цього ж року на чемпіонаті України їй не було рівних серед дівчат, про молоду вихованку клубу та СК «Спартак – Вацак», який виховує чемпіонів, заговорила спортивна спільнота. До Могилева-Подільського Валерія разом з Віталієм Гінтарем та Ростиславом Хомеренчуком привезла чемпіонські титули.
В 2014 році СК виборов загальнокомандний кубок Клубу «Спартак», продемонструвавши найкращий результат в загальнокомандному заліку. З Кубку України його вихованці Леонід Сівницький, Леонід Драгомін та Іордан Суліценко привезли перші місця, Дмитро Житар виборов друге місце, а Володимир Кучер – третє місце чемпіонату.
Тріумфально пройшли кікбоксери клубу і 2015 рік, ставши володарями Кубку «Спартака» та Кубку Вінниччини з кікбоксингу.
Могилів-Подільський СК «Спартак-Вацак» на Чемпіонаті України з кікбоксингу -2015 був представлений більш чисельним складом.Усі вихованці проявили неабияку волю до перемоги та бажання продемонструвати свої вміння на змаганні такого високого рівня. Сергій Крайнік,Олександр Войцехівський,Данило Крижанівський та Тимур Кулівар стали новими зірками України з кікбкосингу, отримавши чемпіонські звання. Бронзу чемпіонату здобули Леонід Сівницький, Демід Карін та Іордан Суліценко.
Денис Іллєв, Леонід Драгомін,Сергій Крайнік, Назар Джога та Демід Карін стали володарями золотих медалей Кубку України, Олександр Войцехівський – срібних.
3 vacak spartakНа Чемпіонаті Вінницької області серед ДЮСШ заявили про себе нові зірочки школи кікбоксингу з Могилева-Подільського: Андрій Греценюк та Данило Крижанівський посіли перші місця чемпіонату.
За ці роки СК «Спартак-Вацак» став авторитетною спортивною організацією, яка об’єднує любителів єдиноборств. Це команда, яка не терпить поразок, це колектив однодумців, націлених на перемогу! « Наш клуб виховує справжніх чоловіків, за допомогою філософії бойового мистецтва формує відповідальних та цілеспрямованих особистостей. Тренування кікбоксера – це не «відбивання мізків руками та ногами», як думають профани. Це захоплююче та цікаве заняття з користю для організму, і не тільки. Ми даємо можливість спортсменам підвищувати свій професійний рівень, спрямовуючи їх до участі в змаганнях різних рівнів», – резюмує Геннадій Вацак.
За ініціативи СК «Спартак-Вацак» в Могилеві-Подільському було організовано три чемпіонати міста з кікбоксингу (2012, 2014, 2015 р.р.), під егідою обласної Федерації з кікбоксингу проведені 5 чемпіонатів та Кубків Вінниччини з кікбоксингу. За такий короткий термін клуб виховав славну когорту чемпіонів, переможців та призерів України та області з кікбоксингу. «Без фінансової підтримки Геннадія Вацака, - констатує тренер Євген Вандьо, - ми не змогли б домогтися подібних результатів. Клуб з Могилева-Подільського, як і обласну федерацію, знають в Україні, запрошують на змагання. Це для нас честь та підтвердження того, що ми на вірному шляху. Зараз доволі складно знайти кошти для поїздки на змагання, але у нас, завдячуючи Геннадію Анатолійовичу, з цим проблем немає, ми не пропускаємо жодних серйозних турнірів,бо саме через них спортсмени стають професіоналами».
Завдяки активній діяльності СК «Спартак-Вацак» кікбоксинг набуває популярності та прогресує, долаючи щабель за щаблем на шляху до спортивних висот.

 

_______________Архів публікацій_______________