Друк
Перегляди: 811

 imagesЗ нагоди відзначення Дня незалежності та Дня заснування Могилева-Подільського оголошується фотоконкурс «Місто нового дня», який проходить під патронатом депутата Вінницької обласної Ради Геннадія Вацака. Інформаційний партнер – Престелерадіоцентр «Краяни».
Могилів-Подільський – мальовниче місто з багатовіковою історією та культурою, яке заворожує своєю неповторністю. Одним зі способів передати цю красу є фотографія, в якій можна закарбувати унікальні місця рідного міста, його минуле і сьогодення. Фотоконкурс дасть можливість кожному, не залежно від того, чи професійний фотограф, чи любитель, який захоплюється красою свого рідного міста, показати, що воно у тебе найпрекрасніше.
Мета проведення конкурсу: дати змогу активним та творчим людям розкрити через фото своє бачення міста Могилева-Подільського - частки України, як європейської держави; показати за допомогою фотографії цікаві та привабливі місця міста.
На конкурс можуть подаватись творчі роботи – фотографії, що виконані у креативний та новаторський спосіб, які відповідають темі та відображатимуть бачення автором свого міста.
Два прості кроки для участі:
1. Подати заявку учасника на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою “Конкурс».
2. Надіслати світлини в електронному вигляді на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою “Конкурс».
Фотоконкурс має номінації:
* «Мій Могилів-Подільський» - краєвиди міста, аріхтектурних пам'яток та об’єктів.
* « Я- українець» - патріотична тематика.
* «Приз глядацьких симпатій»
Конкурс триватиме з 25 липня по 20 серпня цього року. Реєстрація учасників за тел. (067) 94-274-94. Максимальна кiлькiсть робiт одного aвтора — 5 (п’ять).
Умови участі у фoтоконкурсі:
До участi у конкурсi допускaються роботи з роздільною здатністю (якість) знімка не менше 300 пікселів/дюйм. Цифрові файли повинні бути у форматі JPEG, 300dpi, (розміри 20х30, 30х40), максимум 15 Мб/фото.
Назви файлів повинні містити прізвище автора та назву фотографії.У відісланих листах має бути обов’язкова позначка: «На фотоконкурс «Місто нового дня».
Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатися не будуть.
Кожен учасник/учасниця в разі обрання його світлини , надає авторські права на публікацію та участь у виставці.Організатор виставки залишає за собою право не допускати до участі (в тому числі й до публікації на сторінці в мережі) світлини, які мають дискримінаційний характер, порушують права, містять елементи порнографії, пропагують сепаратизм, ворожнечу тощо.

Важливо! До конкурсу приймаються виключно авторські фотороботи. Якщо учасник опублікує чужі світлини, взяті з Інтернету, то організатори залишають за собою право не допустити такого автора до участі в конкурсі.

Роботи відбиратимуться за такими критеріями:
- творчий підхід;
- повнота розкриття теми конкурсу;
- дотримання всіх вимог оформлення;
- охайність та майстерність виконання роботи

Протягом конкурсу світлини викладатимуться на офіційному сайті депутата Вінницької облради Геннадія Вацака http://vatsak.mogpod.com/ , сторінці депутата у ФБ https://www.facebook.com/, сайті «ПТРЦ «Краяни» http://krayanymogpod.com/index/php. Визначатиме переможців експертне журі та інтернетголосування. Переможцем стане той, чиї роботи отримають найвищий бал від журі, матиме найбільше переглядів, вподобань та чиєю роботою поділиться найбільша кількість людей. Переможці конкурсу будуть відзначені на урочистостях до Дня незалежності та Дня міста.
Експозиція робіт учасників буде презентована на святі до Дня незалежності, на сторінках газети «Краяни»,представлена протягом місяця в залах Будинку народної творчості, увійде до фотоальбому про Могилів-Подільський.

Переможець та призери конкурсу отримають:
★ Грошові винагороди.
★ Cертифікати переможця та призерів конкурсу "Місто нового дня".
★ Інтерв’ю в газеті «Краяни» та на місцевому телеканалі.
Всi учaсники пiдсумкoвої вистaвки кoнкурсу бyдуть вiдзначені диплoмaми учaсникiв.

Якщо ти талановитий фотограф або просто щиро захоплюєшся красою свого міста - долучайся до нашого конкурсу. Якщо ти креативна людина, вмієш фотографувати, то цей конкурс саме для тебе.
Бажаємо всім натхнення, вдалих кадрів і нехай переможе найкращий!