Могилів-Подільський успішно приймає учасників міжнародних навчально-тренувальних зборів з греко-римської боротьби.Для нашого міста - це велика честь зустрічати спортсменів такого високого рівня, адже це підтвердження належної в Могилеві-Подільському спортивної бази, яка відповідає міжнародним стандартам. До нашого міста з'їхалися 50 найкращих борців з Литви, Естонії та Польщі, на зборах представлена і українська збірна.

спорт
У спортсменів дуже щільний графік тренувань, субота – була днем командних сутичок, на яких борці демонстрували навички техніки та тактики боротьби. Взяв участь у відкритті змагального дня, подарував командам на згадку про наше місто солодощі від Кондитерського Дому «Вацак».

Протягом всього дня тривали напружені сутички найсильніших борців Європи. Українська команда виявилася найвправнішою, посівши за результатами сутичок перше місце, друге за Польщею, а третє виборола Естонія.

спорт1спорт2

Навчально - тренувальні збори триватимуть до кінця тижня. Всі учасники приємно вражені гостинністю Могилева-Подільського та умовами, які надало місто, беручи до уваги не тільки спортивну базу ДЮСШ, а й місця та умови проживання. Як розповів старший тренер зборів, заслужений тренер України Олександр Котовий, зазвичай такі збори проходять буденно. Могилів-Подільський «зламав» цей стереотип, підготувавши спортсменам теплий та щирий прийом, вони захваті від такої гостинності! Приємно це було чути від гостей.

Навчально-тренувальні збори з греко-римської боротьби в Могилеві-Подільському триватимуть ще тиждень.

спорт3

_______________Архів публікацій_______________