Друк
Перегляди: 1030

Напередодні професійного свята - Дня медичного працівника - 15 червня в Могилеві-Подільському вшановували весь медичний загал міста та району. Лікарі, медсестри, лаборанти, студенти – всі, хто пов’язав свою долю з медициною, приймали щирі вітання за сумлінну працю та відданість професії. Мав честь бути присутнім на святі та привітати медиків міста за служіння людям. Спільно з міським головою Петром Бровком відзначили низку медпрацівників грошовими винагородами та подяками.

свято медиків 1свято медиків 3свято медиківсвято медиків 8свято медиків 4

Розумію складність та значимість професії, адже сам за фахом – медик. Цього року виповнюється 30 років, як я закінчив Могилів-Подільський медичний коледж!
     День медичного працівника - свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Те, що медики є хранителями людського життя, — не гучні слова. Ми насправді щасливі лише тоді, коли наші рідні та близькі здорові.
За вірність клятві Гіппократа, високому покликанню благородної професії медика, сердечну чуйність і лагідні руки — глибока вдячність! Я хотів би, щоб у ваших сім’ях , дорогі медики, усе було гаразд, щоб вам усміхалося сонце, щоб ви відчували, що з кожним поступом нашої держави нам, служителям медицини, стає все краще жити й працювати, щоб ви завжди були задоволені своєю працею та її результатами. Древні говорили: здоров’я — це ще не все, але все інше без нього нічого не варте.
Бажаю здоров’я вам, вашим близьким та рідним, вашим пацієнтам. Зі святом вас!