Друк
Перегляди: 1372

 Трохи більше місця як було укладено угоду про співпрацю між Кондитерським Домом «Вацак» та Могилів-Подільським технолого-економічним коледжем Вінницького аграрного університету. А вже з травня, реалізуючи партнерський діалог, студенти коледжу розпочали виробничу практику на базі кондитерського підприємства.практика 7

«Практична підготовленість фахівців сьогодні є основним критерієм успішної професійної реалізації. Координатор – ринок праці. В нашому місті потужним виробником харчової продукції є сучасне підприємство нового формату – Кондитерський Дім «ВАЦАК». Водночас – це основний роботодавець на регіональному ринку праці,і ми дуже раді, що співпрацюємо з таким підприємством, - зазначає Ольга Деркач, завідувач навчально –виробничої практики технолого-економічного коледжу. - Підготувати висококваліфікованого спеціаліста, адаптованого до професійної діяльності, без галузевого компонента - неможливо. Тому підготовка техніків-технологів зі спеціальності «Виробництво харчової продукції» у нашому навчальному закладі здійснюється на основі тісної інтеграції навчання і виробництва . Це забезпечується максимальним наближенням навчального процесу до умов виробництва та реальним залученням студентів до продуктивної праці».

практикапрактика 12
Депутат Вінницької обласної Ради, засновник Кондитерського Дому Геннадій Вацак , розуміючи роль кадрового потенціалу, надав можливість і створив всі умови для якісної організації і проведення заняття в умовах виробництва. « Ми реалізуємо в дії співпрацю виробництво-навчальний заклад, - розповідає Геннадій Вацак. - Студенти мають змогу закріпити здобуті в коледжі знання на практиці, побачити як працює кондитерське виробництво з середини. Тоді вони краще розумітимуть свою майбутню професію. Виробництво у нас сучасне, тож і навички, отримані на ньому, відповідатимуть вимогам сьогодення. Тим студентам, хто найкраще себе зарекомендує, надаватимуться робочі місця, одразу після закінчення коледжу вони отримають запрошення на роботу до Кондитерського Дому». Під час практики студенти ІІ курсу групи ВХП-28/9 поринули в атмосферу високотехнологічного виробництва, чіткої організації праці та запашної художньо-естетичної краси шедеврів кондитерського виробництва. Долучилися до всіх етапів технологічного процесу, починаючи від підготовки сировини до оздоблення тістечок та тортів, а також отримали майстер-класи від досвідчених спеціалістів підприємства. Познайомилися з виробництвом, новітнім технологічним обладнанням провідних закордонних фірм, яке потребує високоточного налагодження режимів роботи. Поринули в непростий процес створення кондитерських виробів, долучилися до злагодженої роботи працівників на кожній ділянці роботи, що вимагає відповідального ставлення до виконання своїх обов’язків. Все це не залишилося поза увагою студентів.
«Подібні заняття на виробництві дозволяють побачити сучасні основи технологічного процесу приготування кондитерських борошняних виробів, виробити професійний світогляд, допомагають розвитку пізнавальних інтересів, самостійності творчих здібностей, вмінь самоосвіти, формують професійне мислення», - коментує викладач Галина Савицька.

практика2практика3
Студенти із захопленням ділилися враженнями.

Любов Капацин: «Я навчаюся на ІІ курсі і вже знаю точно, що хочу бути кондитером. Такі заняття дають можливість своїми очима побачити весь технологічний процес приготування тортів, тістечок. Після екскурсії я впевнилася в своєму виборі професії на всі 100%.

Тетяна Коваль: «Під час занять мене вразила потужність підприємства, велика кількість робочих місць, сучасне професійне обладнання, широкий асортимент тортів та тістечок. Я спробувала долучитися до технологічного процесу їхнього оформлення. А найбільше мені сподобалося, як готують торти на замовлення з різноманітним тематичним оздобленням! »
Мотивація – беззаперечна. Студенти побачили реальну перспективу обраного фаху і відчули її смак, скуштувавши подарункові солодощі від Кондитерського Дому «Вацак», якими пригостив практикантів особисто Геннадій Вацак. «Ми щиро вдячні керівництву підприємства за дієві підходи до участі у підготовці спеціалістів. Така партнерська співпраця на користь навчальному закладу та його студентам», - підсумовує директор технолого-економічного коледжу Валентина Казьмір.практика 10практика 11