Другий день змагань розпочався з культурної програми: учасники ознайомилися з пам'ятками Могилева-Подільського, дізналися про його історію та культуру; опісля мали екскурсію містом, побували в місцевому краєзнавчому музеї.
З позитивними емоціями юні інтелектуали продовжили вирішальну битву за Кубок. Загалом за два дні змагань зіграно біля 500 партій.

шахи фын2шахи.фын4
За результатами шахових поєдинків місця розподілилися наступним чином:
Категорія до 8 років
Дівчата:
І місце – Саблук Ірина, яка перемогла не лише дівчат, а й і хлопців своєї категорії, м.Вінниця
ІІ місце – Баніна Катерина (наймолодша учасниця, яка отримала І-й юнацький розряд),м. Вінниця
ІІІ місце – Майструк Дар'я, м.Могилів-Подільський
Хлопці:
І місце - Саблук Ірина, м.Вінниця
ІІ місце – Волос Ілля, м.Вінниця
ІІІ місце – Гнатюк Олексій, м.Вінниця
Вікова категорія до 10 років
Дівчата:
І місце – Чесалкіна Ірина,м.Вінниця
ІІ місце – Мельник Дар'я, м.Жмеринка
ІІІ місце – Лущикова Мирослава, м.Вінниця
Хлопці:
І місце – Іванченко Володимир,м.Вінниця
ІІ місце - Біленький Максим, м.Вінниця, представник відомої династії шахістів, його сестра – міжнародний гросмейстер з шахів.
ІІІ місце - Пюро Владислав, м.Вінниця
Вікова категорія до 12 років
Дівчата:
І місце – Скакун Катерина,м.Вінниця
ІІ місце – Турбовець Анастасія,м.Вінниця
ІІІ місце –Журабаєва Софія,м. Вінниця
Хлопці:
І місце - Станіславський Богдан,м.Вінниця
ІІ місце – Гульченко Назар, м.Вінниця
ІІІ місце - Яремчук Володимир, м.Вінниця
Вікова категорія до 14 років
Дівчата:
І місце – Степанюк Каріна, м.Вінниця
ІІ місце - Швець Вікторія, м. Вінниця
Хлопці:
І місце – Щербина Дмитро, який став абсолютним чемпіоном та володарем Кубка Вінниччини з шахів!
ІІ місце – Шафір Євген, м.Вінниця
ІІІ місце – Полігас Владислав, м.Жмеринка
Переможці та призери отримали медалі, премії та солодкі подарунки. Весь призовий фонд та подарунки з солодощами для всіх,як і сама організація турніру, забезпечені Кондитерським Домом "Вацак".
Окремо відзначені кращі юні шахісти з міста, яке так гостинно приймало учасників змагань – Могилева-Подільського. Серед них – Майструк Павло (кат. до 8 років), Герасін Борис (кат. до 10 років), Ніков Дмитро (кат. до 14 років). Спеціальним призом від мене відзначена і наймолодша учасниця турніру – Баніна Катерина. А, власне, Кубок Вінницької області з шахів серед юніорів поїхав до самої Вінниці, адже учня спеціалізованої шахово-шашкової школи №6 Щербину Дмитра визнано абсолютним переможцем змагань.

ш.фын1шах.фын3шах.фын5шахифын7
Як організатор турніру,  отримав подяку від президента обласної шахової федерації Юрія Яремчука. "Могилів-Подільський відзначився високою організацією змагань. Було продумано все до найменших дрібниць, учасники були забезпечені комфортними місцями проживання , харчуванням, мав  місце і культурний блок турніру. Атмосфера була пречудова! А що казати про призовий фонд, такого розмаху ми й не чекали! Дякую усім, хто до цього причетний! Ми почули багато схвальних відгуків від тренерів, батьків і самих дітей! Це приємно, коли так гарно оцінюють організацію змагань. Тож вирішили, що наступні змагання з шахів також пройдуть в Могилеві-Подільському, і вони будуть вже всеукраїнські!", - зазначив президент федерації. 

Могилів-Подільський завжди готовий приймати гостей! Обіцяю, що наступні змагання пройдуть ще краще та на більш високому рівні. Могилів-Подільський стане шаховою столицею! Йдемо до того.

_______________Архів публікацій_______________