Друк
Перегляди: 1365

 Сьогодні, 29 квітня, Могилів-Подільський гостинно приймав учасників відкритого Кубка Вінницької області з шахів серед юнаків та дівчат 2003 року народження та молодших. Це - безпрецедентна подія, адже Могилів-Подільський вперше приймає таке широке коло шахістів, і вперше проводить турнір загальнообласного рівня. До нашого міста з'їхалися біля ста спортсменів з семи міст: Вінниці, Тиврова, Козятина,Тульчина, Бару, потужна команда була представлена Могилів-Подільською школою з шахів «Вацак», прибули шахісти і з сусідньої Хмельниччини –Кам’янця-Подільського. Наймолодша учасниця – Катерина Паніна - приїхала з Вінниці, їй за два дні до відкриття Кубка виповнилося всього5 років!
Офіційне відкриття змагань інтелектуалів проходили в Будинку школярів. Зі сцени вітали учасників заступник міського голови Віталій Криган, депутат Вінницької обласної Ради, засновник школи «Вацак», за фінансовим сприянням якого  і проводиться обласний турнір, Геннадій Вацак, президент обласної шахової федерації, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, директор Вінницької ДЮСШ №6, заслужений тренер України, міжнародний майстер, головний суддя змагань Микола Боднар.

шахи 2шахи31
Феєричним був виступ вихованців дошкільного підрозділу НВК№5, без яких не обходяться жодні змагання, котрі проводить школа «Вацак». Їхній колоритний виступ присутні супроводжували бурхливими оваціями, стоячи аплодуючи майстерності юних талантів. Насамкінець дійства в зал полетіли сотні чорно-білих кульок, ще більше піднявши настрій як учасникам, так і присутнім на святі. А в фойє на усіх чекав традиційний шаховий торт від Кондитерського Дому «Вацак» на 25 кг, якого по закінченні дійства міг скуштувати кожен. 

шахи41шахи 51шахи61шахи71шахи 81шахи 91
Змагання відбуваються в один загальний турнір за швейцарською системою у 9 турів. «Чорно-білі» бої триватимуть і завтра. Окрім цього на їх учасників чекає і культурно-розважальна програма, екскурсія по місту, відвідини місцевого краєзнавчого музею. Завтра чекайте на детальний звіт та підсумки відкритого Кубка Вінницької області з шахів!

шахи 101