25 квітня приступив до реконструкції центру міста- вулиці Київської. Як я і обіцяв, щороку моя сім'я дарує рідному місту новий архітектурний об’єкт. Усі попередні прикрасили Могилів та стали зонами комфортного і культурного відпочинку містян. В нцентр 8 Рисунок 2 головнийаших планах, якими завжди ділимося з могилівчанами, було об’єднання центральних скверів, раніше зроблених, починаючи від скверу Ієремії Могили, біля набережної Дністра, вздовж вулиці Київської, площі Шевченка, аж до Майдану Шани. Минулого року було реконструйовано площу перед Будинком культури, що по Київській. Цьогоріч ми перейшли на протилежний її бік, де також все капітально оновимо та дійдемо аж до самого центру.

Це буде черговий класний проект з іще кращим та креативнішим фонтаном – світломузичним!На площі в 5380 м2 буде викладено біля 4 тисяч квадратних метрів нової тротуарної плитки, створено біля 20 зелених зон, висаджено алею сакур, 15 червонолистих шаровидних кленів, магнолії, верби та інші види зелених насаджень; облаштовано паркувальні місця. Центральним артоб’єктом стане сучасний світлодинамічний водограй. Він не матиме вигляд чаші, як всі звикли, вода битиме з-під землі, там можна буде ходити. Струмені незвичайні, прозорі, мов скляні трубки, матимуть ідеальну форму. Вода світитиметься, немов неонова стрічка – дуже гарно! А всередині буде тунель 2,5 метри завширшки і стільки ж у висоту. По обидва боки - по 6 струменів.

центр 7 Рисунок 8

центр 8 фонтанцентр 8 Рисунок 2
Водограй займатиме площу в 32 м2, ним можна буде ходити та бігати, граючись з водою. Цьому, певен, обов’язково зрадіють дітлахи, які вже скоро пустотливо бігатимуть поміж струменями живильної води, отримуючи від цього неабияке задоволення. Потоки води змінюватимуть свою силу та висоту під оригінальний музичний супровід, ще більше підсилюючи враження від видовища. Фонтан стане окрасою центрального кварталу та, без сумніву, - черговою візитівкою Могилева-Подільського. До будівництва  підійшов як до концепції комфортного містечка з особливою атмосферою, традиціями та цінностями, де буде цікаво та затишно цілим родинам. Поруч побудуємо ще й ігровий дитячий майданчик для розваг малечі. Загалом це буде новий культурний простір Могилева-Подільського, де все продумано для людини. Незабаром побачите яким стане красивим центр Могилева-Подільського!

IMG 0260IMG 0377

_______________Архів публікацій_______________