30 років з дня створення відзначає сьогодні Могилів-Подільська міська організація ветеранів України. На запрошення президії взяв участь в ювілейному пленумі.

ветерани2

Могилів-Подільська організація ветеранів війни та праці є однією із найчисельніших у Вінницькій області, і однією із найдієвіших. Це ті, хто воював на фронтах Другої світової і був активним учасником післявоєнної розбудови України. Хто і сьогодні вирізняється активною громадянською позицією та турботою про своє місто, свою малу батьківщину. Про те,чим сьогодні живуть ветерани, які пріоритети в своїй громадській діяльності визначають перед собою, йшлося на пленумі в звітній доповіді голови організації Михайла Хрустовського.

ветерани1

З нагоди ювілейної події привітав ветеранів міста та вручив подяку за активну участь в громадському житті міста, за ту велику патріотичну роботу, яку вони проводять з молоддю в справі збереження історичної правди і пам’яті. З метою підтримки добрих і таких потрібних суспільних починань, передав голові організації матеріальну винагороду на подальший її розвиток. Те, що ветерани , не дивлячись на роки за плечима, молоді душею, продемонстрував виступ хору ветеранів війни та праці, своїми піснями аматори художньої самодіяльності додали атмосферу святковості .

ветерани

Життєвий досвід, оптимізм та активна громадянська позиція ветеранів і сьогодні є надійним фундаментом для подальшої розбудови та розвитку Могилів-Подільщини і України. Буду і надалі підтримувати міську ветеранську організацію, працювати разом для успішної реалізації соціальних проектів, покликаних забезпечити гідні умови життя наших батьків, старших товаришів. Міцного здоров’я та життєвого благополуччя усім вам, шановні наші ветерани!

_______________Архів публікацій_______________