"Безсмертне слово Кобзаря"- під таким гаслом вчора в Могилеві-Подільському пройшов 8-й традиційний міський літературно-мистецький конкурс. Його мета — популяризація української мови, визначення актуальності шевченкового слова для сучасної молоді.

Зала школи мистецтв, де проходив конкурс, була вщент заповнена молоддю у вишиванках та народному вбранні, серед яких не лише учасники, а й їхні групи підтримки. Приємно було бути в мистецькій атмосфері, протягом двох годин в залі лунало мелодійне шевченкове слово, вражаючи наскільки поет актуальним є і на сьогодні. Вважаю, що всі учасники конкурсу (не залежно від отриманих місць) є переможцями, адже вони - знавці творчості українського генія,як цілющого джерела, з якого сучасники черпають силу духу рідного народу.

конкурс шевченка 3

конкурс Шевченка 1

Мене підкорив авторський вірш– посвята Великому Кобзарю студентки ІІ-го курсу монтажно-економічного коледжу Аліни Пекар. За талант та любов до поезії Великого Кобзаря відзначив Аліну, яка одна серед учасників виступила з власним авторським доробком (!) , спеціальним подарунком та премією!

Ось така молодь – щира, полум'яна - розбудуватиме сучасну Україну!

конкурс шевченка 2

_______________Архів публікацій_______________