Вчора до мене через соціальні мережі звернулася жінка з проханням врятувати пса, який знаходиться на іржавій баржі на Дністрі. Розповіла, що два тижні як захворів його господар, і собаці немає кому принести їсти. Люди не могли допомогти бідолашній тварині, бо до баржі треба дістатися на човні. Одразу відгукнувся на крик допомоги і сьогодні вранці рятувальники виїхали на вказане місце.

операція Пес 1

Як повідомили сусіди, пес вже багато років охороняє заіржавілу та непрацюючу плавучу драгу, яка добуває з річкового дна гальку. Його господар привозить йому харчі, але останнім часом вони не помічали як той приїжджав до свого пса. На перший погляд собака не мала змучений вигляд, але й сказати, що вона була загодована, також не можна. Шкода було тварину, якій господар призначив таку виснажливу місію. Спільно з рятувальниками встановили особу господаря та вийшли на контакт. Після прибуття на місце, господар пояснив,що справді це його пес ,який охороняє державне майно, адже плавучий засіб відноситься до Міністерства річкового флоту України. Аби не розікрали державне добро , він «призначив» здійснювати охорону об’єкта… собаку. На цьому посту чотирилапий сторож вже біля 10 років. Його,як стверджує власник, доглядає як домашнього улюбленця, а харчується він (знову ж за його словами) краще за звичайних людей, щодня йому доставляє харчі з власного ресторану. Перша реакція на рятувальників та ЗМІ,яких я також «підняв на ноги», була доволі гнівна, але згодом, після роз’яснення, дещо заспокоївся. Він пояснив таку свою реакцію тим, що тільки вранці годував пса і тому був здивований викликом рятувальників.

операція Пес

/На фото погано видно "сторожа",якщо уважно придивитися - він  на передньому краї  драги./

На цьому закінчилася наша "операція порятунку", адже у собаки є власник і без його згоди не маємо  права втручатися.Та й повідомлення про нещасну та загублену тварину було перебільшене. Насамкінець, хочеться сказати кожному, хто тримає тварин, бути відповідальними за тих,кого приручає!

P. S . Щиро вдячний рятувальникам за  допомогу та розуміння!

_______________Архів публікацій_______________