Друк
Перегляди: 1368

 Обіцяв тримати могилівчан в курсі ходу будівництва нової рятувальної станції. Так от повідомляю, що все йде за визначеним планом. Слід зауважити, що зведення об’єкту велося постійно, навіть люта зима не призупинила його хід. На якихось 10 днів будівельники залишили об’єкт через сильні морози, а трохи потепліло ,- і знову до роботи.

рятувальна 1

На сьогодні практично завершуємо другий поверх будівлі рятувальної станції. Завели туди комунікації, електро-,водо- та газові мережі, нині проводимо внутрішні оздоблювальні роботи, впорядковуємо робочі приміщення. На другому поверсі будуть розміщені навчальний клас, кімнати адмінперсоналу, особового складу рятувальників та водолазів, кімната відпочинку, санвузол з душовою, приміщення для водолазного спорядження, для закачування повітря в кисневі балони, а також - складські приміщення. На першому поверсі знаходитиметься спецтехніка, засоби рятування людей на водних об’єктах.

рятувальна 3
Через один-два тижні приступимо до облаштування прилеглої території, укладемо оздоблювальну плитку, встановимо спостережний місток , загороджувальну сітку та причал.

рятувальна 2

Як і обіцяв, рятувальна станція буде здана в експлуатацію до початку пляжного сезону. Тож , шановні друзі, приходьте перерізати стрічку на день відкриття (про дату повідомлю обов’язково) та відпочивати на березі Дністра, в комфортному та безпечному місці!

рятув вацак