У всьому світі безліч людей відзначають сьогодні День Святого Валентина . Закохані цього дня традиційно проводять час разом та усілякими способами висловлюють кохання один до одного. І хоча взимку не дуже багато молоді одружується, втім чимало пар мріють про укладення шлюбу саме в цей символічний день. Прибічниками середньовічної романтики є й могилівчани, які спеціально обирають цей день для зізнання в коханні та взяття шлюбу. Цьогоріч «узаконити» свої романтичні стосунки виявили бажання чотири пари, одна з пар закоханих була у поважному віці, що підтверджує вічну істину, що коханню кожен вік підвладний. Загалом, з початку року в Могилеві-Подільському одружилися 22 пари.

ба1
Аби святкова церемонія проходила « при повному параді» виготовив до свята усіх закоханих великий тематичний банер, який розмістив в приміщенні зали урочистих подій міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

ба

Банер з сюжетом весільної вітальної листівки , аби молоді пари проводили шлюбну церемонію в святково прикрашеній залі та робили гарні фотосесії. 14 лютого так і було, усі подружжя з радістю робили світлини. Нехай святкова зала доповнюватиме урочистість події! Так приємно бачити людей закоханими та щасливими!

бан

банер

банер1

_______________Архів публікацій_______________