МЕНІ СЬОГОДНІ ВЖЕ 45 !

 IMG 6579 1

   Багато хто лякається цієї цифри, немов страшного сну. Що такого страшного в тому, що ти став мудрішим та впевненішим? Усього лише якась половина свідомого життя пройшла, а ти вже з успішною кар’єрою, власним бізнесом та двома чудовими синами!

   Тепер я усвідомлюю, що в 20-ть років прийняв вірне рішення, не вступивши (як того хотіли мої батьки) до медичного інституту. Закінчивши медичний коледж з відзнакою, пряма дорога була до інституту, однак внутрішній голос підказував, що то не моє. Тоді рішуче зробив рокіровку в бік того, до чого прагне душа та підказувала інтуїція. І не схибив! Тепер у мене власна успішна справа, якою я пишаюся! Кондитерський Дім «Вацак» - сучасне виробництво, яке вважаю одним із найкращих в Україні. Працював, не покладаючи рук, скільки труднощів подолано та недоспано ночей, але пройшов цей тернистий шлях .

Це - MY WAY. МІЙ ОСОБИСТИЙ ЕВЕРЕСТ УЗЯТИЙ !

  colag1

МЕНІ ВСЬОГО ЛИШЕ 45 !!!

   Не важливо який у тебе паспортний вік, ГОЛОВНЕ – ХТО ТИ та яка твоя мотивація! Мені видається, термін «криза середнього віку» - якась надумана штука, мов усвідомлення того, що ти вже багато вмієш і наче йти немає куди. Проте вік живи, вік учись! Скільки ще навколо непізнаного! Тож рухаюся далі. Повністю згоден зі своїм татом, який постійно мені каже, що як тільки перестане рухатися, то одразу зістариться. Щодня по годині проводжу в спортзалі, веду здоровий спосіб життя – це ще один із видів моєї життєвої мотивації.

IMG 6339

colag2

    Тож у свої 45-ть хочу звернутися до молодих: вірте у свої сили, довіряйте інтуїції, ризикуйте, пробуйте і знаходьте себе та своє місце в житті, наполегливо працюючи на свою мрію.  Працюйте над собою, інтелектуально і фізично. Тільки так можна залишатися тим, ким ти насправді є. І тоді все у вас вийде!

А мені ЯКИХОСЬ там 45 !

ЖИТТЯ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ!

_______________Архів публікацій_______________