В перший день лютого відбулася урочиста і надзвичайно зворушлива подія у житті Могилів-Подільського технолого - економічного коледжу Вінницького національного аграрного університету , якої немає у жодному календарі – вручення дипломів випускникам. Довга й терниста, та одночасно безтурботна нива знань тривалістю в три з половиною роки, вписаних у вік щасливої юності для хлопців і дівчат, підійшла до завершення. І от настав час прощання з аlma-mater для 85 випускників коледжу, троє із яких отримали диплом з відзнакою.

Приємно було бути співучасником цього зворушливого дійства.

випуск1

Свято вручення дипломів про завершення навчання та здобуття спеціальності розпочалося з параду випускників. Усміхнені та щасливі під бурхливі оплески присутніх заходили в актову залу 85 студентів 4-го курсу спеціальностей «Зберігання і переробка зерна» та «Виробництво харчової продукції». Дівчата, немов моделі, що зійшли щойно з подіуму, а хлопці – походили на їхніх галантних кавалерів.

випуск2

Рівно 26 років я, так само, як і вони отримував диплом про закінчення коледжу, правда медичного. Не дивлячись на пройдені з того часу роки, добре пам’ятаю ті відчуття, емоції, які переживає кожен з них. Вони – незабутні, вони надзвичайно цінні, бо це певний рубіж життя.

Привітав випускників зі святом, а тим з них, хто закінчив коледж з відзнакою, вручив винагороду за сумлінне навчання , адже завжди потрібно підтримувати жагу до знань.Подякував  педагогам навчального закладу  за копітку працю, віру в  реалізацію своїх вихованців в подальшому житті. Приємно було дізнатися від директора коледжу Валентини Казьмір про те, що практично усі випускники працевлаштовані та  працюватимуть за обраним фахом. Третина молодих спеціалістів продовжить навчання у Вінницькому аграрному університеті. Завдяки тісній співпраці навчального закладу з підприємствами галузі сучасного рівня, вивчення попиту на фахівців у різних регіонах України, коледж отримав заявки поверх 55 вакансій зі спеціальності «Зберігання і переробка зерна» за відповідною кваліфікацією!Вітаю педагогічний колектив з таким досягненням!

 випуск6

Також  анонсував про початок плідної, перспективної співпраці з коледжем: незабаром буде укладена угода про проходження студентами виробничої практики на базі Кондитерського Дому "Вацак". Радісно, що така новина викликала захоплення у студентів , адже вони отримають можливість вдосконалювати свою кваліфікацію на сучасному  виробництві. А ті, хто найкраще себе проявив під час практики, будуть працевлаштовані!

випуск5

Бажаю молодим спеціалістам якнайкраще пізнати себе та своє покликання , вірити в свої сили, бо попереду – ціле життя! А студентів коледжу запрошую на виробничу практику!

_______________Архів публікацій_______________