На запрошення директора ліцею ознайомився з роботою нового комп’ютерного класу, який дасть можливість учням якісно вивчать курс «Інформатики». Комп’ютери оснащені сучасною ліцензійною операційною системою та офісними додатками.
Техніку, а це 12 комп’ютерів, ліцеїсти отримали в рамках співпраці Вінницької області та КНР, за сприяння Вінницької облдержадмінстрації та міського управління освіти. Це – приємний та надзвичайно корисний подарунок навчальному закладу. За словами директора ліцею, загальний кошторис такого надбання вартує біля 140 тисяч гривень і , зрозуміло, що школа не змогла б самостійно його придбати. Учні ліцею залюбки відвідують уроки інформатики, працюючи на сучасній техніці та за новими програмами. Клас потребував посилення акустичної системи, тож виділив кошти на її придбання, - нехай працює діткам на радість!
Ми живемо в час масової комп’ютеризації всіх галузей суспільного життя. Навчання учнів у школі теж не можливе сьогодні без використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій . Це саме той засіб, що сприяє розвитку особистості учня і професіоналізму вчителя. Тож приємно, що навчальний курс діти проходитимуть на новій техніці, в ногу з часом.компклас3

компклас2

_______________Архів публікацій_______________