Дорогі друзі! Сьогодні у нас з вами відповідальний момент. Момент істини. Перегортаючи сторінку календаря, ми аналізуємо рік, що минає та вдивляємося в рік наступний. Під завісу року вважаю за потрібне прозвітувати перед своїми виборцями , адже обов’язок кожного депутата - скласти іспит на те, як працював та що виконав. Розповім про те, що вдалось досягти.
Рік був складним , і не лише через війну з Росією. Однак і в цих умовах реформи, на які покладали надії українці, почали здійснюватися. Напевно, не так швидко,як того усім хотілося, не так якісно, як вбачається критикам-скептикам, але вони йдуть, і зміни добре помітні. На прикладі Могилева-Подільського бачу які можливості дала бюджетна децентралізація, і це мене тішить.
За цей рік мною були чимало реалізовано проектів, в переважній більшості фундаментальних. Це - конкретні справи, які я запланував на рік 2016-й. Задоволений тим, що вони виконані, через те маю що сказати своїм виборцям.
Отже, 2016-й. Тезово зупинюся на конкретних справах.

 

сквер Майдан

Благоустрій:
- Проведена реконструкція площі по вулиці Київській, перед Будинком культури. Місто отримало ще одне чудове місце відпочинку.
- Споруджений 40-метровий фонтан на Майдані Шани – данина подяки героям – землякам та солідарний внесок сім’ї Вацак у справу вшанування пам’яті загиблих українських воїнів .
- На прохання мешканців вулиці Полкової прокладено дорожнє покриття.
- Зведена двоярусна рятувальна станція за сучасними стандартами, до її внутрішнього облаштування приступимо в 2017-у.

сквер РБК1

Спорт:

- Відкрито дитячу шахову школу «Вацак», в якій діти навчаються на безкоштовній основі.
- Шахова школа «Вацак» організувала та провела перший турнір загальноміського масштабу - особисту першість міста з шахів серед школярів.
- Тішать успіхами спортсмени спортивного клубу «Спартак – Вацак», вихованці якого ставали цьогоріч переможцями та призерами престижних змагань, клуб підтвердив звання найкращого клубу області, повторно виборовши кубок Вінниччини з кікбоксингу.шахи16фінал1

Культура та освіта:

-         Придбано комплект духових інструментів для школи мистецтв.

-         З нагоди ювілею Будинку народної творчості подаровано закладу комп’ютерну техніку.

-         Придбано магнітно-маркерну демонстраційну дошку для ДП НВК№5.

 

айпад 016В садкудошка 

Соціальна сфера:
- Ініційовано, з метою попередження захворювання на рак молочної залози, акцію «За здоров’я жінки». Акція пройшла в навчальних закладах міста: п’яти школах, п’яти дитсадках, одному позашкільному закладі та кондитерському домі. Загалом профоглядом було охоплено біля 300-от працюючих жінок. Витрати на фінансове забезпечення соціального проекту та проведення мамографії взяв на себе Кондитерський Дім «Вацак». І я щиро радію з того, що у жодної з обстежених жінок, що потрапили в зону ризику, не виявлено онкопатології!
- Проведена благодійна акція до Дня вчителя, яка була спрямована на підтримку педагогів, які перебувають на заслуженому відпочинку.
- До Дня захисника Вітчизни надано матеріальну підтримку 16 сім’ям загиблих учасників АТО.
- Забезпечив сім’ю учасника АТО паливом на зимовий період, придбав машину дров.
- Збудував вольєр для утримання тварин в приватному притулку для тварин-безхатченків.
Усі зазначені соціальні, благодійні заходи були здійснені виключно за власний кошт.
Кошти з депутатського фонду мною також були усі скеровані на благодійність, матеріальну допомогу отримали 44 мешканця міста та району.Вацак і Подвіянюкис.ц.1ткачукиjpgд.з. 9салтинська 1Звітуючи про результати своєї діяльності, намагався стисло окреслити найвагоміші здобутки року, залишаючи поза кадром інші, які, я певен, могилівчани бачать та знають. Тим паче, що про свою діяльність публічно розповідаю на своєму офіційному сайті vatsak.mogpod.com та сторінці у Фейсбуці. І, насамкінець, про глобальне : все, що вдалося зробити – результат тісної комунікації з міською владою та громадою. Рішення, що приймалися, відповідали інтересам наших жителів. Усі ми натхненно працювали, намагаючись зробити наше з вами місто більш комфортнішим, яскравішим, унікальнішим та розвиненим.
Це все - маленькі перемоги, які надихають на подальші більші звершення. Вдячний всім, хто долучався, підтримував, допомагав! Навесні розпочну наступний проект з благоустрою рідного міста: реконструкцію скверу по вулиці Київській на ділянці від Будинку культури до Карамболю, завершуючи тим саме свій грандіозний план реконструкції центральної частини міста та об’єднання усіх скверів у загальний комплекс нового обличчя міста. Про інші починання в році 2017-му обіцяю вам розповідати протягом року. Успіхів усім нам в новому році! Миру і стабільності Україні!
З повагою депутат обласної Ради Геннадій Вацак

                                                                                                             

 

_______________Архів публікацій_______________