Друк
Перегляди: 418
В центрі міста, по вулиці ІІІ-й Гвардійській, розпочалися роботи з облаштування тротуарів. Засновники Кондитерського Дому Вацак продовжують вносити «свою лепту» в благоустрій рідного міста. Почавши зі скверу, створеного на честь засновника міста Ієремії Могили, щороку за власний кошт вони реалізовують окремий рекреаційний проект, роблячи своєрідний подарунок Могилеву-Подільському.
Геннадій Вацак взявся об’єднати три сквериВ центрі міста, по вулиці ІІІ-й Гвардійській, розпочалися роботи з облаштування тротуарів. Засновники Кондитерського Дому Вацак продовжують вносити «свою лепту» в благоустрій рідного міста. Почавши зі скверу, створеного на честь засновника міста Ієремії Могили, щороку за власний кошт вони реалізовують окремий рекреаційний проект, роблячи своєрідний подарунок Могилеву-Подільському.

Нині в планах Кондитерського Дому – об’єднати сквер Ієреємії Могили з площею Шевченка. До даного проекту потрапили по обидва боки тротуари по вулиці ІІІ-ій Гвардійській, скверик, що біля салону «Доміно», тротуар по вулиці Київській, що пролягає повз ресторани «Гамбринус» та «Південний», кафе «Під каштанами» і аж до площі Шевченка. «Таким чином ми хочемо облаштувати вулиці та тротуари, поєдавши у єдине ціле сквер Ієремії Могили, що був зроблений біля Кондитерського Дому в 2011 році, сквер пам’яті жертвам Голодомору (2014 р) та центральний сквер по площі Шевченка, який ми зробили в 2013 році. В проект входить укладка тротуарів по ІІІ Гвардійській та Київській, облаштування скверика, що навпроти скверу Іреємії Могили, його ландшафтний дизайн.. Щороку ми щось гарне та грандіозне робимо для міста і на цьому не зупиняємося», - розповів Геннадій Вацак. 

Геннадій Вацак взявся об’єднати три сквери


Меценат дотримується тієї думки, що не варто розмінюватися на дрібнички, а робити щось масштабне та помітне для свого міста. Те, що це доволі вартісний проект – годі й казати! Загалом, як поділився з «Краянами» Геннадій Вацак, буде облаштовано 1500 метрів тротуару по обидва боки вулиць, замінено 300 метрів дорожнього бордюра та біля 300 метрів тротуарного бордюра. «Підприємці повинні робити свій внесок в місто, де живуть, працюють, розвивають бізнес. Принести користь рідному Могилеву. Не займати позицію «моя хата з краю», а робити щось помітне та потрібне для громади. Я от беруся за більш масштабні проекти, а решта можуть запланувати щось інше, лише б на користь людям», - резюмував Геннадій Анатолійович. 
«Таких би побільше меценатів, як Вацак, - відзначив міський голова Петро Бровко. – Геннадій Анатолійович живе містом і його проблемами, допомагає владі робити його кращим,цивілізованим,європейським. І могилівчани вдячні йому за те. Разом з такими небайдужими людьми,як Геннадій Анатолійович, ми можемо звернути гори!».

Геннадій Вацак взявся об’єднати три сквери