На Святого Миколая малеча вірить, що всі мрії здійсняться. Вони люблять Святого та чекають на дива.
Аби діти вірили в казку, завітав з дарунками до вихованців могилів-подільського дошкільного підрозділу НВК№5, де колись виховувався й сам. Усіх вихованців закладу, а це поверх 200 дітей, пригостив солодощами від Кондитерського Дому «Вацак» , а на маленьких артистів - учасників відкриття загальноміської першості з шахів, яку проводила дитяча шахова школа «Вацак», за феєричний виступ на тунірі чекали спеціальні дарунки : яскраві рюкзачки з канцелярським приладдям. Дуже приємно було бачити посмішки та щире дитяче захоплення й здивування, коли дарував подарунки від Миколая. Це не лише підіймає настрій, але й дарує відчуття, що ти робиш добру та корисну справу. Без уваги не залишилися й дорослі: для педагогів дошкільного закладу приберіг особливий подарунок - фліпчарт - магнітно-маркерну демонстраційну дошку, сучасний наочний засіб, який використовується у навчально-виховному процесі. Дітвора разом в вихователями подарували мені на згадку іграшкового сніговичка як магічний оберіг, зроблений їхніми вмілими руками та заряджений щирими серцями на щастя та добробут.в садку 2

в садку 1В садкумиколаймиколай1

«Прийшов Святий Миколай» і до родини Подвіянюків. Напередодні тато, який самотужки виховує трьох дітей, «замовив» у доброго Святого телевізора. Мені історію про цю сім’ю розповіла мій помічник Тетяна. Не міг пройти повз таку гарну та дружню сім’ю, не дивлячись на горе, яке прийшло до їхньої родини, вони доводять, що їхня сила – в любові. Дізнавшись, що тато збирає кошти на телевізор, вирішив допомогти втілити мрію дітей. І радий тому.
Ви б бачили скільки неприхованої радості випромінювали оченята двійняток Альонки, Настеньки та їхнього старшого брата Сашка, коли ,відчинивши двері , побачили в моїх руках LED – телевізор!

Вацак і Подвіянюки

Подарунків і свят ніколи багато не буває, тож не забувайте дарувати дітям радість, підтримуйте дитячу віру в дива  та казку!

_______________Архів публікацій_______________