спіноза                             Наші ініціативи
Нещодавно у центрі Вінниці, у вікнах адмінприміщення по Соборній,72, з’явилась цікава експозиція «Вікно у світ життя «третього сектору» ,яку презентувала громадська організація «СПІНОЗА» у рамках проекту «Інформаційні кампанії для громадських організацій – від ідеї до успіху». Ідея виставки світлин - презентувати вінничанам кращі проекти неурядових фундацій міста й області.
На «виставці за вікном» можна побачити світлини, що ілюструють, наскільки широкий спектр суспільних проблем беруться вирішувати активні вінничани. Одинадцять відомих громадських організацій та новостворених ініціатив представили фотографії із проведених ними заходів та реалізованих проектів. Примітно, що в когорту відзначених ініціатив потрапила і наша – створення безплатної шахової школи «Вацак» (про відкриття якої я розповідав раніше).
Проект проводиться за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної адміністрації, Громадської ради при Вінницькій обласній Раді, Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва.

_______________Архів публікацій_______________