2 грудня відбулася позачергова 12 сесія обласної Ради 7 скликання.

В порядку денному сесії було 12 питань:

1. Про внесення змін до рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 894 „Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області”.

Потреба внесення змін до Перспективного плану пов’язана з утворенням нових 19 об'єднаних територіальних громад в 11-ти районах області, у яких Центральною виборчою комісією призначено перші вибори депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів. Однак їхні межі не відповідають тим, що були відображені в проекті Перспективного плану формування територій громад, який був затверджений обласною Радою у червні 2015 року. Відтак, виникла необхідність привести у відповідність межі утворених громад до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області. За це проголосували 50 із 59 присутніх депутатів.

сесія

До відома: Постановами Центральної виборчої комісії від 23 вересня 2016 року № 396 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 11 грудня 2016 року» та від 7 жовтня 2016 року №437 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року» призначено перші вибори депутатів та голів ще у 17 об’єднаних територіальних громадах в 10 районах області:

1. Барський район:

Барська міська об’єднана територіальна громада (Барcька міська рада, Антонівська сільська рада).
2. Бершадський район:

Джулинська сільська об’єднана територіальна громада (Джулинська сільська рада, Чернятська сільська рада).
3. Вінницький район:

Вороновицька селищна об’єднана територіальна громада (Вороновицька селищна рада, Комарівська сільська рада);
Сокиринецька сільська об’єднана територіальна громада (Сокиринецька сільська рада, Парпуровецька сільська рада).
4. Жмеринський район:

Северинівська сільська об’єднана територіальна громада (Северинівська сільська рада, Чернятинська сільська рада).
5. Іллінецький район:

Іллінецька міська об’єднана територіальна громада (Іллінецька міська рада, Василівська сільська рада, Жаданівська сільська рада, Жорницька сільська рада, Красненьківська сільська рада, Павлівська сільська рада, Хрінівська сільська рада, Якубівська сільська рада);
Дашівська селищна об’єднана територіальна громада (Дашівська селищна рада, Білківська сільська рада, Кальницька сільська рада, Кантелинська сільська рада, Копіївська сільська рада, Купчинецька сільська рада).
6. Немирівський район:

Ковалівська сільська об’єднана територіальна громада (Ковалівська сільська рада, Воловодівська сільська рада, Головеньківська сільська рада, Обідненська сільська рада, Сподахівська сільська рада);
Мельниківська сільська об’єднана територіальна громада (Мельниківська сільська рада, Ометинецька сільська рада);
Райгородська сільська об’єднана територіальна громада (Райгородська сільська рада, Коржівська сільська рада, Новообиходівська сільська рада, Семенська сільська рада);
Ситковецька селищна об’єднана територіальна громада (Ситковецька селищна рада, Вищекропивнянська сільська рада);
Немирівська міська об’єднана територіальна громада (Немирівська міська рада, Байраківська сільська рада, Медвежанська сільська рада, Никифоровецька сільська рада, Стрільчинецька сільська рада, Язвинківська сільська рада).
7. Оратівський район:

Оратівська селищна об’єднана територіальна громада (Оратівська селищна рада, Рожичнянська сільська рада, Угарівська сільська рада).
8. Томашпільський район:

Вапнярська селищна об’єднана територіальна громада (Вапнярська селищна рада, Колоденська сільська рада);

Томашпільська селищна об’єднана територіальна громада (Томашпільська селищна рада, Горишківська сільська рада, Нетребівська сільська рада, Раківська сільська рада).

9. Тульчинський район:

Тульчинська міська об’єднана територіальна громада (Тульчинська міська рада, Ганнопільська сільська рада, Дранська сільська рада, Суворовська сільська рада, Тиманівська сільська рада);

Шпиківська селищна об’єднана територіальна громада (Шпиківська селищна рада, Торківська сільська рада).

10. Хмільницький район:

Жданівська сільська об’єднана територіальна громада (Жданівська сільська рада, Качанівська сільська рада);

11. Чернівецький район:

Бабчинецька сільська об’єднана територіальна громада (Бабчинецька сільська рада, Вила-Ярузька сільська рада).

сесія1

В порядку денному роботи позачергової сесії були наступні питання:

2. Про питання діяльності окремих обласних закладів охорони здоров’я – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

3. Про питання діяльності окремих обласних закладів культури – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

4. Про питання діяльності окремих обласних організацій та закладів фізичної культури і спорту – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

5. Про питання діяльності окремих обласних закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

6. Про питання діяльності окремих обласних установ та закладів соціальної сфери – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

7. Про переукладення контракту із Служивим О.П. головним лікарем Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання „Фтизіатрія”.

8. Про головного лікаря комунальної установи „Козятинська лікарня відновного лікування”.

9. Про начальника комунального підприємства „Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації ”.

10. Про начальника комунального підприємства „Немирівське районне бюро технічної інвентаризації ”.

11. Про конкурс на заміщення посади директора Вищого навчального закладу „Вінницьке училище культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича”.

12. Різне.

_______________Архів публікацій_______________