Урочисте відкриття турніру відбулося 24 листопада в Будинку школяра. В фойє красувався шаховий торт-гігант, спеціально виготовлений  з нагоди події Кондитерським Домом «Вацак». Біля нього  фотографувалося чимало дітлахів, намагаючись  зробити  селфі  з цим біло-чорним красенем. А який він на смак мали змогу спробувати трохи пізніше, по завершенні  офіційної частини заходу. Привітати учасників першості прийшли дошколярики з НВК№5,  маленькі артисти  зіграли  міні-виставу за участю шахових короля та королеви, за що отримали щирі оплески від глядачів. 

шахи2

шахи3шахи4шахи5шахи6шахи7шахи10шахи11

Офіційну частину заходу «підсолодили» шаховим тортом, яким частували усіх присутніх – такий хід конем  неабияк порадував учнівську спільноту та підвищив інтерес до шахових баталій. Після такої солодкої мотивації розпочали змагання, поверх 50 школярів різних вікових груп виявили бажання взяти у них участь, найменшій з учасниць було 6 років!

шахи13шахи20шахи19шахи16

Усі юні спортсмени з азартом приступили до шахових двобоїв, в групі підтримки – батьки та друзі. Змагання проходили в двох вікових групах-молодшій і старшій.

Закриття турніру та церемонія нагородження переможців відбудеться 26 листопада.  

 

_______________Архів публікацій_______________