вацак на сесії

В четвер, 22 вересня, відбулася 10-а сесія обласної Ради. Перед початком засідання голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови Людмила Щербаківська та голова облдержадміністрації Валерій Коровій за дорученням Голови Верховної Ради України Андрія Парубія нагородили Почесною грамотою Верховної Ради України та нагрудним знаком директора Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Миколу Бондаря. Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» вручили генеральному директору ТЗоВ «Юзефо-Миколаївська агропромислова кампанія», с.Михайлин Козятинського району Олексію Босаку. Звання "Людина року" у номінації «Роботодавець» отримав генеральний директор ТОВ «Люстдорф» Олександр Самохвалов. У номінації «Депутат» відзнаку «Людина року» від оплески вручили депутату обласної Ради, учаснику АТО, керівнику ГФ «Народна самооборона» Теплицького району Василю Сколотяному.
Також депутати привітали свого колегу Ігоря Лещенка, який здобув перемогу та став першим серед всіх вікових категорій на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи, що проводився Всесвітньою Бездопінговою Федерацією Пауерліфтингу (WDFPF) 16-18 вересня в Амстердамі.З – поміж 32-х питань, що розглядалися на 10-й сесії, тезово зазначу окремі:

1. Звіт т.в.о. начальника ГУНП Юрія Педоса про роботу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.

Він зазначив про позитивні зрушення в системі, де головним критерієм оцінки діяльності поліцейського стала довіра населення. Насамперед, керівництвом Головного управління та територіальних підрозділів поліції вживаються заходи щодо покращення оперативного реагування на всі без винятку повідомлення, які надходять до поліції. З початку року її підрозділами забезпечено реагування на 118 тисяч заяв та повідомлення громадян про скоєні кримінальні правопорушення та інші події, що на 37 % більше минулого року (86532). Варто відзначити, що при виконанні завдань надзвичайно важливим питанням є кадровий потенціал поліції, удосконалення структури і оптимізація штатної чисельності. В структурі Головного управління створено сім відділів та 23 відділення поліції.
Щодо процесу атестації: 15% керівного складу Головного управління та територіальних органів поліції і майже 3% решти особового складу за рішенням атестаційних комісій звільнено з органів поліції.В поточному році звільнено 389 поліцейських, в тому числі, за негативними підставами 44 працівники.
2. Звіт прокурора Вінницької області В’ячеслава Соколового про результати діяльності органів прокуратури Вінниччини.
У сврїй доповіді прокурор більше торкнувся питання реорганізації системи.
На виконання Закону України «Про прокуратуру» в області триває процес оптимізації штатної чисельності, відбуваються зміни в структурі, повноваженнях, порядку призначення, звільнення прокурорів, притягнення їх до дисциплінарної відповідальності, ліквідований інститут, так званого, «загального нагляду».
3. В ході засідання 10-ої сесії депутати заслухали звіт голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимира Бабошина про хід виконання рішення 16 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 416 «Про затвердження Регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництв «Власний дім» на 2013-2016 роки».
В доповіді зазначалося, що залучення коштів бюджетів всіх рівнів на фінансування програм дало можливість:
надати допомогу у будівництві та введенню в експлуатацію 202 індивідуальних житлових будинків загальною площею 17,01 тис. м2;
придбати для сільський сімей 36 індивідуальних житлових будинків;
побудувати та ввести у експлуатацію 220,0 км вуличних газових мереж з газифікацією 939 сільських садиб;
побудувати та ввести у експлуатацію 197,2 км вуличних водопровідних мереж із водопостачанням 1308 сільських будинків.
4. Під час засідання 10-ї сесії обласної Ради депутати схвалили рішення про «Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їхніх дітей», який озвучила заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Людмила Каратаєва.
5. Зміни торкнулися і структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого аппарату. На сесії затверджено штатну чисельність апарату, загальна кількість працівників облради залишиться незмінною – 38 працівників. Виводяться зі штату 6 працівників з відділів патронатної служби, інформаційно-аналітичної роботи та загального відділу.
Про закріплення депутатів обласної Ради 7 скликання, обраних у багатомандатному виборчому окрузі, за районами і містами обласного значення.
Також на сесії розглядалися бюджетні та земельні питання.

_______________Архів публікацій_______________