ДоДня партизанської слави
В цей день хочу згадати свого дідуся Вацака Якова Афанасійовича, який пройшов усію війну, визволяючи нашу землю та й усю Європу від фашистської чуми. Зустрів її на кордоні, а завершив у Берліні.

дід

Дідусь хоробро і вправно воював, про що засвідчують воєнні відзнаки. Пригадую, як він розповідав нам, малим, яке горе та жахіття принесла війна, як захищав свою землю від німецької орди, ділився спогадами про бойових побратимів. Але війна - це не тільки подвиги й ордени. Війна «відзначила» діда ще й пораненням та контузіями. Та найголовніше - з цього пекла він вийшов живим! А моя бабуся Віра Василівна віддано чекала на чоловіка та допомагала фронту.

дід 2
Вже давно, як немає з нами дідуся та бабусі, але пам'ять продовжує зберігати ті великі справи, які принесли мир та злагоду нашому народу та безпосередньо моїй родині.
Дякую за подвиг усім, хто боронив рідну землю – і полеглим,і живим. Хай жертви ні тодішні, ні сьогочасні не будуть марними,і наш народ назавжди звільниться від посягань чужинців на його свободу, живучи у мирі та добрі!

 

_______________Архів публікацій_______________